zamknij
Informujemy, że na naszej stronie mrwallet.pl wykorzystujemy pliki cookies. Modyfikowanie, blokowanie i usuwanie plików cookies możliwe jest przy użyciu przeglądarki internetowej. Więcej na Polityka prywatności.

O mrWALLET

Spółka MrWallet z siedzibą w Rybniku, założona została przez Mirosławę Barszcz oraz Damiana Rutkowskiego.

 

Wspólnicy to osoby związane ze światem biznesu od wielu lat. Posiadane przez nas doświadczenie, połączone z obszerną wiedzą z zakresu finansów, księgowości i prawa, dają pewność świadczonych usług. Dzięki naszej kadrze specjalistów i doborze niezbędnych narzędzi gwarantujemy poczucie kompleksowej obsługi i bezpieczeństwa swoich finansów.

 
Mirosława Barszcz

Prezes Zarządu – Główna Księgowa
Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Bielsku - Białej oraz Politechniki Śląskiej (rachunkowość i podatki w przedsiębiorstwach). W 2010 roku otrzymała licencję MF na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Od 20 lat czynnie związana z finansami i księgowością, która jest jej pasją i dzięki której może się spełniać zawodowo. Upór, determinacja i pracowitość to cechy, którymi kieruje się w życiu zarówno zawodowym jak i osobistym.

 

Przez ostatnie lata związana zawodowo z Grupą Kapitałową SARE SA gdzie jako główna księgowa prowadziła sprawy finansowe SARE i jej spółek zależnych.